O nás

NH6 – Noro a Heňo

Skupina NH6 vznikla v roku 2006, naša prvá skladba sa volala „Začiatok bol ťažký“, ktorej hudba bola prebraná od Názvu stavby. Odvtedy sme skúšali vytvárať ďalšie stále lepšie skladby a koncertovať, čo sa podarilo. V roku 2010 sme sa zúčastnili súťaže Česko-slovensko má talent, kde sme sa dostali do finále. Odvtedy sme vydali mixtape Zlato v srdci, Norove sólové projekty Freestylový mixtape vol2Svetlo mixtape. Momentálne pracujeme na našom prvom oficiálnom albume a ďalších zaujímavých novinkách ;-)

Tieto skladby vám ponúkame na stiahnutie, aby ste mohli nimi inšpirovať, nájsť v nich pozitívne myšlienky a aj posúdiť každého osobitne pri vlastných skladbách. Naše skladby odrážajú náš pohľad na svet, jeho čierne aj svetlé stránky a túžbu ho zmeniť k lepšiemu.

Momentálne pracujeme na svojom debutovom albume.

Heňo / Henri

Zatiaľ som nevydal žiadny mixtape alebo album, ale som urobil pár sólo skladieb kde som vyjadril svoju osobnosť. Okrem rapu sa venujem masteringu a produkciám, prevažne samplom, ale aj hraným pomocou kláves. Čo sa masteringu týka, podieľal som sa na projektoch Zlato v srdci, ktorému som sám spravil master, ale aj NKV Uzavretá kapitola a niekoľkým skladbám na Suverénovom mixtape Zlatá stredná cesta. Momentálne masteringom zastrešujem všetky projekty, ktoré vychádzajú od NH6 ako aj odo mňa a Nora.

Noro

Okrem hudby NH6 sa venujem aj svojim sólovým projektom – Freestylový mixtape vol2Svetlo mixtape. Mimo rapu sa venujem aj produkcii hudby, ktorú využívam pre svoje skladby, zväčša samplovaním slučiek, do ktorých pridávam hip-hopové bicie. Momentálne pripravujem vydanie svojho sólového albumu s názvom Rieka života.